Afrika 20. stol. - Africký meč II.

Nejdelší strana: 90 cm

Celková délka 90 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Afrika 20. stol.
153803. Africký meč II.
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč