střední Evropa 20. stol. - P. Maria v naději

Olej na překližce, 28x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

střední Evropa 20. stol.
153805. P. Maria v naději
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč