. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 1,91 g, 0,1 ct

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25735. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 1,91 g, 0,1 ct
Dražba ukončena:12.12.2018 21:02:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč