Střední Evropa 19. stol. - Kovaný železný kříž

Železo, celková výška 59 cm. Bohoslužebné náčiní.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
153831. Kovaný železný kříž
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč