.. - Konvolut cca 80 grafických prací

Různé grafické techniky, od 5x9 cm do 60x80 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

..
153791. Konvolut cca 80 grafických prací
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč