.. - Konvolut 5 kreseb

Kresby, od 6x8 cm do 21x25 cm. 1x signováno. Volné listy v deskách.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
153839. Konvolut 5 kreseb
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč