.. - Čínský mudr

Pozlacený bronz, výška 30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

..
153765. Čínský mudr
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč