20. století - 5 akcií

Nejdelší strana: 53 cm

2x Con Edison, 2x Compania Ron Bacardi S.A., 1x La Fonciere Tassy Mont-Blanc.

Všechny zasklené, 1x rám, rozměr od 19x21 cm do 41x31 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
153826. 5 akcií
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč