Nejdelší strana: 53 cm
2x Con Edison, 2x Compania Ron Bacardi S.A., 1x La Fonciere Tassy Mont-Blanc.
Všechny zasklené, 1x rám, rozměr od 19x21 cm do 41x31 cm. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.