2. pol. 20. stol. - Váza

Nejdelší strana: 11 cm

Sklo, výška 11 cm. Neznačeno.

Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

2. pol. 20. stol.
150255. Váza
Zbývá:12 dnů, 4 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč