Neznámý autor - Ve světnici

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 26x38 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 67 cm

Neznámý autor
126539. Ve světnici
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci