Stanislav Filko - Asociace V.

Serigrafie, 43x59 cm, signováno PD tužkou Stan. Filko, datováno 1968. Rám, pasparta, sklo.

124429. Asociace V.
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 28.09.2024 22:52:57 721
500 Kč 28.09.2024 22:26:27 12411