značeno Wlaszlovits Štós/24 - ČS šavle pro poddůstojníky armády, M1924

Nejdelší strana: 89 cm

Kov, délka 89 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

top
značeno Wlaszlovits Štós/24
124455. ČS šavle pro poddůstojníky armády, M1924
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč