nesignováno - Sv. Hubert

Olej na plátně, rozměr plátna 72x52 cm. Nesignováno. Nerámováno.

nesignováno
308006. Sv. Hubert
Dražba ukončena:22.03.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč