Josef Veselý - Pohled na Prahu

Olej na sololitu, 35x66 cm. Signováno vpravo dole Jos. Veselý. Rámováno.

o autorovi: 1912 - 2006
Narodil se v České Bělé. Studoval na soukromé malířské škole a poté na pražské AVU u prof. Nejedlého a Silovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě a grafice.

308909. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:08.06.2021 20:22:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč