Josef Veselý - Pohled na městečko

Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vpravo dole J. Veselý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2006
Narodil se v České Bělé. Studoval na soukromé malířské škole a poté na pražské AVU u prof. Nejedlého a Silovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě a grafice.

69129. Pohled na městečko
Dražba ukončena:14.11.2021 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč