Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jožka Veselý. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1912 - 2006
Narodil se v České Bělé. Studoval na soukromé malířské škole a poté na pražské AVU u prof. Nejedlého a Silovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě a grafice.