Josef Veselý - Antické ruiny

Akvarel, 24x35 cm. Signováno vpravo dole Jos. Veselý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1912 - 2006
Narodil se v České Bělé. Studoval na soukromé malířské škole a poté na pražské AVU u prof. Nejedlého a Silovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě a grafice.

75672. Antické ruiny
Dražba ukončena:10.04.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč