Jiří Prokop - Bob Marley

Akvarel na plátně, 90x160 cm. Signováno vlevo dole Prokop. Nerámováno.

Nejdelší strana: 160 cm

velký formát
125403. Bob Marley
Zbývá:32 dnů, 21 hodin
Konec dražby:31.10.2024 22:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 27.09.2024 1:09:21 11249