Jaroslav Blažek

301182. Sběr brambor

popis: Kombinovaná technika, 46x38 cm. Signováno vpravo dole Blažek. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

dražba ukončena: 03.10.2019 20:06:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 01.10.2019 12:23:33 1510