Jan Vančura

61112. Skály

popis: Olej na plátně, 45x73 cm. Signováno vpravo dole Vančura. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940 - 2015
Narodil se v Milevsku. Studoval sklo na UMPRUM u prof. Libenského. Věnoval se rovněž scénografii.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč