Libuše Ladianská - Můj dům - funkční hodiny

Tisk na sololitu a malovaný rám, celkový rozměr s rámem: 32x26 cm. Signováno vlevo dole Ladianská. Rámováno.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1952
Grafička, ilustrátorka. Studovala ilustraci, užitou a propagační grafiku na Střední průmyslové škole grafické v Praze. Pracovala jako výtvarná redaktorka v nakladatelstvích Orbis a Panorama a jako grafik časopisu Czechoslovak Life. Od r. 1989 ve volném povolání. Ilustruje knihy českých i zahraničních autorů. Vystavuje od r. 1971, žije a pracuje v Praze. Za své dílo obdržela mnoho cen a uznání.

115990. Můj dům - funkční hodiny
Dražba ukončena:12.05.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč