Litografie 46/60, 14x11 cm. Signováno tužkou vlevo dole Orest Dubay 1990. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1919 – 2005
Slovenský malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, v letech 1968 – 1971 rektor Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě