Jan Klos - Za Týnským chrámem

Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vlevo dole J.Klos Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

302266. Za Týnským chrámem
Dražba ukončena:21.11.2019 20:04:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč