Jan Klos - Praha 1 - Bendlova ulička

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x34 cm. Signováno vpravo dole J. Klos. Nerámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

107899. Praha 1 - Bendlova ulička
Dražba ukončena:27.12.2023 20:50:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč