Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x34 cm. Signováno vpravo dole J. Klos. Nerámováno.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1883 - ?
Malíř. Studoval soukromě u J. Šilhavého a A. Kalvody. Věnoval se krajinomalbě, často pražským motivům, maloval také portréty a zátiší. Vystavoval v Čechách a na Slovensku.