Olej na kartonu, 50x70 cm, Signováno vpravo dole J.Klos. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1883 - ?
Malíř. Studoval soukromě u J. Šilhavého a A. Kalvody. Věnoval se krajinomalbě, často pražským motivům, maloval také portréty a zátiší. Vystavoval v Čechách a na Slovensku.