Jan Kanyza - Tělo krajiny

Nejdelší strana: 44 cm

Litografie, 27x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 23. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

125407. Tělo krajiny
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 22:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč