Jan Klos - Kytice lučních květů

Olej na plátně, 96x89 cm, signováno vpravo dole J. Klos, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6205. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:27.10.2016 20:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč