František Boček - Konvolut 8 prací

Kombinované techniky, od 11x16 cm do 18x55 cm. Signováno dole uprostřed Boček. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - 1981
Grafik, malíř, pedagog. Studoval na Fakultě architektury a pozemního stavitelství ČVUT Praha a na PedF UK v Praze u prof. Boudy. Pohotový kreslíř, vytvořil stovky portrétních studií a karikatur, stovky grafických listů, pracoval s novými, nekonvenčními technikami. Působil pedagogicky v Karlových Varech, řadu mladých studentů přivedl k výtvarné práci. Vystavoval se Svazem českých výtvarných umělců. Jeho díla jsou ve sbírkách v GU Karlovy Vary.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

96167. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč