František Boček - Konvolut 2 prací - Odvrácené akty

Kombinované techniky, 68x35 cm 68x36 cm. Signováno dole uprostřed Boček 72. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1912 - 1981
Grafik, malíř, pedagog. Studoval na Fakultě architektury a pozemního stavitelství ČVUT Praha a na PedF UK v Praze u prof. Boudy. Pohotový kreslíř, vytvořil stovky portrétních studií a karikatur, stovky grafických listů, pracoval s novými, nekonvenčními technikami. Působil pedagogicky v Karlových Varech, řadu mladých studentů přivedl k výtvarné práci. Vystavoval se Svazem českých výtvarných umělců. Jeho díla jsou ve sbírkách v GU Karlovy Vary.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

87461. Konvolut 2 prací - Odvrácené akty
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč