čeští malíři 20. stol. - Soubor 4 olejomaleb

Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
3971. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:30.03.2016 19:54:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč