čeští malíři 1. pol. 20. stol. - Soubor 4 prací na papíře

1. Vyjížďka - Akvarel, 13,5x11 cm, rám, pasparta, zaskleno.
2. Hlava ženy - Kresba lavírovaná bělobou, 40x34 cm, signováno vpravo uprostřed F. Urban, rám, pasparta, zaskleno.
3. Pomlázka - Kvaš na papíře, 49x36 cm, signováno vlevo nahoře Josef Lada 46 (napodobitel Josefa Lady), rám, pasparta, zaskleno.
4. Stroj pouště - Kombinovaná technika na papíře, 13x19,5 cm, signováno vpravo dole Kamil Lhoták (napodobitel Kamila Lhotáka), rám, pasparta, zaskleno.

čeští malíři 1. pol. 20. stol.
2619. Soubor 4 prací na papíře
Dražba ukončena:28.05.2015 22:43:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč