Alkonsch - Rolník

Olej na překližce, 68x55 cm. Signováno vpravo dole Alkonsch. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Alkonsch
308394. Rolník
Dražba ukončena:21.04.2021 20:14:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč