.. - Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g

2x diamant celkem 0,06 ct

Barva H

Čistota VS1

Evropa 1950-50

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116889. Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč