Zooj - Ve snu

Spay-art, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Zooj
63590. Ve snu
Dražba ukončena:25.08.2021 22:58:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč