Zooj - Magické oko

Spay-art, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Autor uplatnil techniku fosforeskujících barev pro větší efektnost svého díla.

Nejdelší strana: 70 cm

Zooj
74061. Magické oko
Dražba ukončena:27.02.2022 20:58:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč