značeno - Francouzská váza

Keramika, výška 46 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
95405. Francouzská váza
Dražba ukončena:24.05.2023 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč