značeno Volkstedt - Tanečnice

Porcelán, výška 11 cm. Značeno Volkstedt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Volkstedt
130169. Tanečnice
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč