Zdeněk Kopáč - Svět v slzách

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zd. Kopáč 1999. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1960
Malíř autodidakt, ve svobodném povolání. Jeho malba má zvláštní rysy, opírá se o orientální myšlení. Vystavuje samostatně i na kolektivních výstavách. Obdržel čestné uznání na 1. salonu výtvarníků Motorlet (1987) a Cenu Česko-bavorského uměleckého spolku (1994).

71593. Svět v slzách
Dražba ukončena:26.01.2022 21:56:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč