Zdeněk Crha

45374. Ležící nahá žena

popis: Olej na překližce. 27x34 cm. Signováno vpravo dole Z. Crha. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:21:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 27.05.2020 21:39:18 6234