Zdena Marschalová - Akt

Olej na plátně, 100x68 cm. Signováno vlevo dole Marschalová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

300587. Akt
Dražba ukončena:06.09.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč