Zdeňka Burgetová - Soubor 4 prací-Jaro, léto, podzim, zima.

4x litografie, všechny 42x31 cm. Všechny signovány Z.Burgetová. Volné listy.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

40470. Soubor 4 prací-Jaro, léto, podzim, zima.
Dražba ukončena:12.02.2020 19:45:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč