Zdeňka Burgetová - Soubor 4 grafických listů

Litografie, všechny 18x12 cm. Signovány Zd. Burgetová. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

41756. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:12.03.2020 20:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.03.2020 18:44:23 6490
600 Kč 11.03.2020 17:21:26 2051