Zdena Burgetová

26285. Soubor 2 litografií: Květy

popis: Litografie, 30x24 cm. Signovány vpravo dole Z. Burgetová. Pasparty, sklo.

Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.

o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.

dražba ukončena: 16.01.2019 18:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 04.01.2019 13:29:37 2798
600 Kč 30.12.2018 18:41:30 3932