Zdeňka Burgetová - Něžná krása

Litografie, 31x25,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole Z. Burgetová 2002. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

120622. Něžná krása
Dražba ukončena:28.07.2024 20:07:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč