Zdeňka Burgetová - Lesní zvonky

Nejdelší strana: 37 cm

Kvaš, 22x17 cm. Signováno vpravo dole Z. Burgetová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

110313. Lesní zvonky
Dražba ukončena:28.01.2024 20:58:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč