Zdeňka Burgetová - Konvolut 2 portrétů

Litografie, 12x9 cm. Oba signovány tužkou vpravo dole Z. Burgetová. 1x autorský tisk. 1x číslováno 70/90. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám poškozen. 1x papír mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

62855. Konvolut 2 portrétů
Dražba ukončena:11.08.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.08.2021 12:39:27 9071