Zdeňka Burgetová - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 43x32 a 22x17 cm. Oba signovány vpravo dole Z. Burgetová 91. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

55789. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:10.02.2021 20:36:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč