Zdeňka Burgetová - Fantazie

Litografie, 41x30 cm, signováno dole uprostřed Z. Burgetová, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

9825. Fantazie
Dražba ukončena:26.04.2017 18:21:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.04.2017 18:15:42 1667
500 Kč 25.04.2017 12:27:49 2553