Žáček - Žně

Olej na kartonu, 47x61 cm. Signováno vlevo dole Žáček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Žáček
307041. Žně
Dražba ukončena:22.12.2020 20:08:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč