František Jiroudek - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 65x50 cm, signováno vpravo dole Jiroudek, rám.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

2825. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:01.10.2015 19:11:10
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč